Бетонні заводи

Мобільні бетонні заводи

Пропонуємо Вашій увазі мобільні бетонозмішувальні заводи GURIS, ELKON, GOKER, MESAMAK, INS та CONMACH. Це сучасне обладнання від турецького виробника, яке має безліч переваг та дозволяє отримати високоякісний бетон та суміші.

Мобільні бетонозмішувальні установки зручні у використанні, адже не займають багато місця, їх з легкістю можна переміщувати. Продуктивність може варіюватися, в залежності від моделі обладнання.

Переваги міні бетонних заводів

-компактні розміри

-мобільність установки

-простота транспортування

-простота в плані монтажу та введення в експлуатацію

-швидке обслуговування та заміна запчастин.

турецькі бетонні заводи, завдяки сучасним технологіям, забезпечують оперативне виробництво якісного бетону та сумішей

Окрім продажу обладнання надаємо широкий спектр послуг: доставка, установка, налаштування, обслуговування. Проводимо навчання персоналу. За потреби можемо здійснити перенесення об’єктів на інший майданчик.

Всі деталі Ви можете дізнатися за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті.

Слід зазначити, що все обладнання, яке реалізує ТОВ «РіТіМ» відповідає Державним стандартам, а також дозволяє отримати високоякісну продукцію з відмінними технічними характеристиками. Сучасні моделі відповідають технологічним вимогам виробництва та є зручними в плані експлуатації.

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам монтажем, налаштуванням обладнання, проведуть навчання персоналу. Проводимо модернізацію уже існуючих бетонних заводів. Здійснюємо доставку.

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ (РУ)

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Гарантуємо надійність та ефективність обладнання!